RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przywrócono ruch na trasie kolejowej Warszawa-Łowicz

Publikacja: Czwartek, 13 stycznia (11:58) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pociągi na trasie Warszawa-Łowicz kursują już bez zakłóceń. Ruch został wstrzymany po tym, jak w czwartek rano na dworcu kolejowym Warszawa-Śródmieście mężczyzna wpadł na tory. Zginął na miejscu - poinformowała PAP Komenda Stołeczna Policji.

Do wypadku doszło ok. godz. 8 rano. Najpierw ruch pociągów w kierunku Ochoty został wstrzymany. Później pociągi podmiejskie skierowane zostały na tory dalekobieżne. Na trasie z Dworca Wschodniego do Zachodniego nie zatrzymywały się na stacjach: Stadion, Powiśle i Ochota.

Utrudnienia w ruchu pociągów trwały ponad trzy godziny. Przyczyny wypadku ustala prokuratura.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: