RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przewoził w bagażniku prawie 17 kilogramów marihuany

Publikacja: Czwartek, 11 czerwca (12:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wielkopolska policja w okolicach Koła znalazła w bagażniku samochodu ponad szesnaście i pół kilograma marihuany. Narkotyki zostały znalezione przez zupełny przypadek, policjanci zatrzymali samochód do rutynowej kontroli drogowej.

Okazało się, że w bagażniku kierowca przewoził marihuanę. 28-latek próbował uciekać, ale policjantom udało się go zatrzymać. W tej chwili jest przesłuchiwany, a narkotyki zostały zabezpieczone.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: