Dary z Przemyśla trafiły do powodzian z Tarnobrzega, Jasła i Gorzyc, czyli terenów, gdzie powódź spowodowała największe straty. Oprócz darów rzeczowych, głównie żywności i środków chemicznych, zebrano także w gotówce 8,5 tys. zł, które trafiło na konto gminy Jasło.
Według wstępnych szacunków powódź na Podkarpaciu wyrządziła straty w wysokości ok. 1,3 mld zł.