RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prowadził z 4,2 promila alkoholu we krwi

Publikacja: Czwartek, 20 sierpnia (14:49) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad cztery promile alkoholu w organizmie miał kierowca, zatrzymany przez dolnośląskich policjantów na krajowej "trójce". Okazało się również, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów.

Informację o dziwnym zachowaniu kierowcy, który co chwilę zjeżdżał na przeciwny pas ruchu, funkcjonariusze dostali telefonicznie. 46-latka zatrzymano, gdy zaparkował samochód na poboczu. W aucie leżała pusta butelka po alkoholu. Za jazdę po pijanemu mężczyźnie grozi do dwóch lat więzienia, odpowie także za złamanie zakazu sądowego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: