RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prowadził tramwaj "na podwójnym gazie"

Publikacja: Wtorek, 11 marca (10:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany motorniczy został zatrzymany w Elblągu. Mężczyzna miał we krwi ponad 1,5 promila alkoholu. Policję wezwał zaniepokojony pasażer.

Pasażer wyczuł woń alkoholu od motorniczego, gdy kupował w tramwaju bilet. Zaniepokojony wezwał policjantów, ci zatrzymali pijanego motorniczego na pętli tramwajowej. Alkomat wskazał ponad 1,5 promila alkoholu- powiedziała Anna Siwek, rzecznik prasowy warmińsko-mazurskiej policji.

Motorniczy został zatrzymany. Gdy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany. Za prowadzenie pod wpływem alkoholu grozi mu utrata prawa jazdy i dwa lata więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: