RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prom zderzył się z... wielorybem

Publikacja: Poniedziałek, 10 kwietnia (08:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do prawie stu wzrosła liczba rannych pasażerów japońskiego promu, który prawdopodobnie zderzył się z wielorybem. Do wypadku doszło u południowych wybrzeży Japonii.

Prom płynął z wyspy Yaku do miasta Kagoshima. Został poważnie uszkodzony, ale nie zatonął. Nic nie wiadomo o stanie zwierzęcia. Szukają go łodzie i helikopter straży przybrzeżnej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: