RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prokuratura zajęła się sprawą samobójstwa gimnazjalisty

Publikacja: Czwartek, 14 lutego (17:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tarnowska prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie samobójczej śmierci 13-letniego gimnazjalisty z Ostrowa Szlacheckiego koło Bochni. Śledczy wyjaśnią czy ktoś nie przyczynił się do śmierci ucznia.

Ciało Patryka rodzina znalazła w środę rano. Dzień wcześniej chłopiec uszkodził w szkole monitor. Niewykluczone, że gimnazjalista targnął się na życie w obawie przed konsekwencjami. Postępowanie w tej sprawie prowadzi także Małopolskie Kuratorium Oświaty.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: