Była parlamentarzystka Platformy Obywatelskiej jest oskarżona nie tylko o korupcję i płatną protekcję ale i powoływanie się na wpływy w organach władzy. Burmistrz - o przyjęcie 150 tysięcy złotych łapówki.
Proces byłej posłanki PO Beaty S. przeniesiony do Gdyni
Poznański sąd przekaże do Gdyni proces byłej posłanki PO Beaty S. oraz burmistrza Helu Mirosława W. oskarżonych o korupcję. Sąd uznał, że proces powinien toczyć się na Wybrzeżu, bo tam doszło do przestępstwa.