RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Próbował wysłać pocztą tabletki ecstasy. Sprawa trafiła do sądu

Czwartek, 3 września (18:10)

Rozpoczął się proces Dawida P., oskarżonego o posiadanie i udostępnianie narkotyków. Mężczyzna wpadł w ręce policji, gdy próbował przesłać pocztą kilka tabletek ecstasy. Sprawa toczy się w Sądzie Okręgowym w Opolu.

Podczas śledztwa ustalono, że przesyłkę pocztową z tabletkami ecstasy 34-letni mieszkaniec jednego z podopolskich miast nadał w czerwcu 2019 roku. Paczkę namierzyli jednak funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Opola. 

Nie tylko ecstasy

Podczas przeszukania mieszkania 34-letniego mężczyzny, znaleziono dodatkowo ponad 180 gramów amfetaminy, którą prawdopodobnie przywiózł z Holandii.

Za próbę udostępnienia i posiadanie narkotyków Dawidowi P. grozi kara od 3 do 10 lat więzienia.

Źródło: RMF/PAP
Tagi: narkotyki sąd

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: