RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Problemy z prądem po wichurach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

800 domów na Podlasiu, Warmii i Mazurach wciąż nie ma prądu. To skutek wczorajszych wichur, które zrywały linie energetyczne.

Zakład Energetyczny Białystok zapewnia, że w ciągu dnia awarie zostaną usunięte. Najgorsza sytuacja jest w rejonie Giżycka.

Na Wybrzeżu Gdańskim prądu nie ma około 1200 domów. Jak dowiedział się reporter RMF FM, najwięcej zerwanych linii jest w okolicy Wejherowa, Starogardu i Pucka. Synoptycy zapowiadają, że w ciągu najbliższych godzin w tym regionie bedzie mocno wiało.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: