Przed Hrebennem czeka ponad sto ciężarówek, a kolejka ciągle się wydłuża.
Problemy w Hrebennem mogą utrzymywać się do stycznia. Wtedy ruch ma być przeniesiony na nowy terminal.
Straż graniczna i celnicy proszą, by kierować się na inne przejścia - w Dorohusku ciężarówki czekają na wyjazd tylko 4 godziny.