1,30 zł dostałam. Na zupę chińską mi wystarczy - mówi jedna z pielęgniarek.
Reporter RMF FM zapytał o wysokość premii dyrektora szpitala. Ale o czym mamy rozmawiać - odpowiedział dyrektor i dodał: Dla mnie byt szpitala jest najważniejszy.
Posłuchaj relacji reportera RMF FM Wojciecha Jankowskiego: