RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prabuty: Premia motywacyjna maksymalnie... niska

Publikacja: Środa, 5 września (14:07) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie ma to jak motywacja do wytężonej pracy. Dyrekcja szpitala w Prabutach w województwie pomorskim zafundowała pielęgniarkom premię motywacyjną w wysokości 1/1000 pensji.

1,30 zł dostałam. Na zupę chińską mi wystarczy - mówi jedna z pielęgniarek.

Reporter RMF FM zapytał o wysokość premii dyrektora szpitala. Ale o czym mamy rozmawiać - odpowiedział dyrektor i dodał: Dla mnie byt szpitala jest najważniejszy.

Posłuchaj relacji reportera RMF FM Wojciecha Jankowskiego:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: