RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Poznań: CBŚ rozbiło grupę handlarzy narkotyków

Publikacja: Środa, 31 października (14:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Poznańskie Centralne Biuro Śledcze zatrzymało 12 ludzi należących do grupy handlarzy narkotyków. Policjanci równocześnie zapukali do drzwi szefa gangu Norberta S., pseudonim „Drewniak” i jego kompanów.

W czasie przeszukań znaleziono między innymi broń, amunicję, samochody, kosztowności. W sumie łupy są warte pół miliona złotych.

Grupa była rozpracowywana od dwóch lat. W tym czasie wpadali dilerzy, płotki, odkryto nowoczesną plantację konopi indyjskich. Ustalono też strukturę gangu. Dzięki temu teraz 12 najważniejszych ludzi grupy „Drewniaka” zostało zatrzymanych a policja szykuje listy gończe za kolejnymi osobami odpowiedzialnymi za produkcję i handel narkotykami.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: