RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar w Lubsku, 15 osób ewakuowanych

Publikacja: Sobota, 2 stycznia (13:18) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Płonie kamienica w Lubsku w Lubuskiem. Strażacy ewakuowali wszystkich mieszkańców - w sumie 15 osób. Ogień, z nieustalonych jeszcze przyczyn, pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze.

W pożarze nikt nie został ranny. Mieszkańcom spalonego lokalu w porę udało się uciec. Na czas akcji strażacy ewakuowali lokatorów pozostałych sześciu mieszkań z kamienicy.

O pożarze poinformowano władze gminy, by w razie konieczności zapewnić pogorzelcom lokale zastępcze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: pożar

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: