RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar kamienicy w Wałbrzychu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie kobiety w stanie ciężkim trafiły do szpitala po pożarze, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w budynku mieszkalnym w Wałbrzychu. Łącznie w zdarzeniu ucierpiało osiem osób, w tym policjant, ewakuowano dwudziestu ludzi.

Pożar wybuchł w mieszkaniu na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Lokal spłonął doszczętnie. Nie wiadomo, co było przyczyna pożaru, ale ludzie mówią, że zanim do niego doszło, słyszano wybuch. W szpitalu przebywają dwie kobiety, jedna poparzona, druga zatruta gazami pożarowymi. Zatruł się też policjant - powiedział kapitan Zdzisław Szatkowski z dolnośląskiej straży pożarnej.

Na miejscu pożaru pracują ekipy policyjne i prokuratorskie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: