RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Potulice: Więzień zgwałcił kolegę z celi

Publikacja: Poniedziałek, 30 listopada (12:18) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do sądu w Nakle w Kujawsko-Pomorskiem trafił akt oskarżenia przeciwko Grzegorzowi M., więźniowi zakładu karnego w Potulicach. Według prokuratury, w lipcu tego roku mężczyzna zgwałcił innego osadzonego, a przez kilka poprzednich miesięcy znęcał się nad nim fizycznie i psychicznie.

Więźniowi grozi za to dodatkowych dwanaście lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: prokuratura

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: