RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Postrzelony Polak wyszedł ze szpitala

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polski motocyklista postrzelony dwa tygodnie temu w brzuch na obwodnicy Berlina wyszedł już ze szpitala - dowiedział się korespondent RMF w niemieckiej prokuraturze.

Prokuratura przyznała jednocześnie, że sprawa nadal nie jest wyjaśniona. Nie wiadomo, kto strzelał do Polaka na autostradzie, czy był to przypadek czy też może próba zabójstwa.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: