RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Posłowie żalą się na sejmowy hotel

Publikacja: Czwartek, 27 marca (16:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

...by żyło się lepiej. Posłom w sejmowym hotelu. Na basenie powinna być kamera, bo poseł może się zachłysnąć wodą i utonąć. Powinna być możliwość rezerwowania basenu, by nie pływać w ścisku lub w nieodpowiednim towarzystwie. Sejmowa kaplica przypomina "późnego Gierka", jest ciasna i duszna. To żale posłów na temat hotelu przy ul. Wiejskiej wygłaszane wczoraj na komisji spraw poselskich.

Tagi: remont
Dalsza część artykułu pod materiałem video: