RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pościg za pijanym kierowcą

Publikacja: Niedziela, 26 marca (11:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja zatrzymała pijanego kierowcę, który uciekając przed funkcjonariuszami w Barczewku uszkodził dwa radiowozy. Kierowca miał w wydychanym powietrzu 1,7 promila alkoholu.

Kierowca samochodu dostawczego wzbudził podejrzenia policjantów, po tym, jak w Olsztynie na jednej z ulic nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Wówczas to policjanci rozpoczęli pościg.

W Barczewku kierowca, próbując zawrócić auto przy blokadzie, zorganizowanej przez policję, uszkodził dwa radiowozy. Mężczyzna odpowie przed sądem za jazdę po pijanemu, zniszczenie mienia oraz niezatrzymanie się do kontroli.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: