Zdążył jeszcze powiedzieć, że statek wciąż jest na morzu. Informacji tych nie chce komentować armator statku Salhus Shipping. Na pokładzie uprowadzonego przez somalijskich piratów tankowca znajduje się pięciu polskich marynarzy, a także 19 Filipińczyków, Rosjanin, Litwin i norweski kapitan.
Porywacze "Bow Asir" zażądali okupu?
Porywacze norweskiego statku „Bow Asir” z pięcioma polskimi marynarzami na pokładzie zażądali okupu - ujawnia brat kapitana statku gazecie "Haugesund". Wczoraj wieczorem kapitan na krótko zadzwonił do domu.