Policja ujawniła dzisiaj szczegóły uprowadzenia 23-letniej mieszkanki Wrocławia, którą porywacze wyciągnęli z luksusowego samochodu i przez kilkadziesiąt godzin przetrzymywali w mieszkaniu we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Jak się okazało, przestępcy przygotowywali się do porwania przez osiem miesięcy. Zdaniem policji, dwaj aresztowani mężczyźni nie mieli wspólników:
- mówi Zbigniew Działowski z dolnośląskiej policji.
Osiemnastu policjantów i antyterrorystów, którzy brali udział w akcji odbicia dziewczyny, dostało nagrody pieniężne.