RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pomysłowi przemytnicy w rękach CBŚ

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięciu mężczyzn, podejrzewanych o przemyt narkotyków do Polski, wpadło w ręce małopolskich funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego. Przestępcy sprowadzali zza granicy marihuanę. Wymyślili też nowy, oryginalny sposób ukrycia narkotyków - w schowkach starych samochodów.

Te samochody nie wjeżdżały do Polski na kołach. Wynajmowane były firmy przewozowe i lawety jechały za granicę i zza granicy przywoziły te samochody do Polski - wyjaśnia prokurator Janusz Kowalski:

Przestępcy - oprócz marihuany - sprzedawali także amfetaminę i kokainę. Sąd aresztował ich tymczasowo na trzy miesiące.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: