RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policyjna obława po napadzie na kantor

Publikacja: Czwartek, 24 sierpnia (11:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja szuka dwóch mężczyzn, którzy wczoraj wieczorem napadli na kantor w Nowym Targu. Jak dowiaduje się RMF FM, bandyci skradli broń, pistolet P64, a także kilka magazynków amunicji. Policja ostrzega, że napastnicy mogą być wyjątkowo niebezpieczni.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: