RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policjant strzelał do innych funkcjonariuszy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjant z Kielc po domowej kłótni zabarykadował się we własnym domu i strzelał ze służbowej broni do funkcjonariuszy, którzy próbowali interweniować. Na szczęście nikt nie został ranny.

Dopiero po trzech godzinach negocjacji 35-letni desperat zgodził się oddać broń. Jak ustalił nasz reporter, zatrzymany funkcjonariusz sam jest policyjnym negocjatorem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: