RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policjant i strażnik miejski trafią do więzienia za molestowanie

Publikacja: Środa, 3 czerwca (15:29) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sąd w Lublinie skazał na więzienie byłego policjanta Michała G. i byłego strażnika miejskiego Bartłomieja J. Mężczyźni byli oskarżeni o molestowanie seksualne dwóch nastolatek. Były policjant odsiedzi prawie cztery lata, a strażnik - dwa i pół roku.

Skazani byli załogą tak zwanego gimbus-patrolu, kontrolującego lubelskie szkoły i uczelnie. Funkcjonariusze wywieźli dwie czternastolatki na przedmieścia. Policjant groził dziewczynkom śmiercią, jeśli ujawnią do czego doszło.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: