RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policjanci postrzelili ściganego gangstera

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nowohuccy policjanci użyli broni podczas zatrzymania podejrzanego o rozboje i napady 30-letniego bandyty. Mężczyzna został ciężko ranny w szyję. Przewieziono go do szpitala.

Policjanci zorganizowali na gangstera zasadzkę. Ale gdy próbowano go zatrzymać, przestępca nie zareagował ani na okrzyki „stój, policja” ani na strzały ostrzegawcze.

W pewnym momencie włożył rękę pod kurtkę. Policjanci, obawiając się, że może mieć broń, strzelili ponownie, trafiając go w szyję. 30-latka w stanie ciężkim przewieziono do szpitala. Zdaniem lekarzy jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: