Do gwałtu doszło w piątek wieczorem na terenie powiatu biłgorajskiego. Z ustaleń policji wynika, że jeden z mężczyzn zadzwonił do dziewczyny, wywołał ją z domu i zaciągnął do samochodu, gdzie czekało jego dwóch kolegów. Mężczyźni wywieźli dziewczynę do lasu i tam zgwałcili.
Dziewczyna opowiedziała wszystko rodzicom, a oni zawiadomili policję.