Od 1993 roku aż dwanaście razy sąd karny orzekł wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów. Natomiast ówczesne kolegium do spraw wykroczeń i obecny sąd grodzki dziesięciokrotnie wydał wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów właśnie za jazdę rowerem po pijaku.
Policja zatrzymała pijanego rowerzystę-recydywistę
Po raz 23. policjanci z Iławy zatrzymali tego samego rowerzystę. 50-letni Stanisław S. notorycznie wsiada na swój rower po wypiciu alkoholu.