RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja zatrzymała pijanego rowerzystę-recydywistę

Publikacja: Wtorek, 14 lutego (13:24) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po raz 23. policjanci z Iławy zatrzymali tego samego rowerzystę. 50-letni Stanisław S. notorycznie wsiada na swój rower po wypiciu alkoholu.

Od 1993 roku aż dwanaście razy sąd karny orzekł wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów. Natomiast ówczesne kolegium do spraw wykroczeń i obecny sąd grodzki dziesięciokrotnie wydał wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów właśnie za jazdę rowerem po pijaku.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: