RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja zatrzymała pijaną lekarkę na dyżurze

Publikacja: Środa, 10 października (08:04) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci z Kętrzyna w województwie warmińsko-mazurskim zatrzymali pijaną lekarkę, która pełniła dyżur na oddziale dziecięcym miejscowego szpitala. Kobieta miała 2,5 promila alkoholu we krwi; została zatrzymana.

Kobieta miała pełnić dyżur od godz. 20 we wtorek, do godz.

8 rano w środę.

Matka, która przywiozła na badania dziecko, wyczuła od lekarki woń alkoholu. Ta, aby rozwiać podejrzenia sama zadzwoniła po policję. Gdy przyjechali funkcjonariusze, nie chciała poddać się badaniu na zawartość alkoholu.

Kobieta została zatrzymana, gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchana. Najprawdopodobniej zostaną jej przedstawione zarzuty związane z narażeniem pacjentów na niebezpieczeństwo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: