RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja wysyła piratom drogowym świąteczne kartki

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prawie pół tysiąca specyficznych świątecznych kartek wysłała zachodniopomorska drogówka do kierowców, którzy na swoim koncie mają 15 lub więcej punktów karnych. Kartki mają być przestrogą.

Mam 18 punktów karnych na koncie. Nie ma się, co chwalić, ale dopóki nic nikomu się nie stanie, to wyrzutów sumienia nikt nie ma - mówi reporterowi RMF FM Grzegorzowi Hatylakowi jeden z kierowców:

Na okładce kartki znalazł się rysunek, na którym mężczyzna podczas prowadzenia samochodu rozmawia przez komórkę. Zdaniem innego kierowcy, to może poskutkować. Po takiej kartce można rzeczywiście pokusić się o zestaw głośnomówiący do samochodu - mówi:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: