RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja ujęła sprawcę napadu z Piątek

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

30 tys. złotych próbował ukraść z banku w miejscowości Piątek w Łódzkiem 33-letni mieszkaniec Sochaczewa. Do napadu doszło około godz. 14.

Mężczyzna wtargnął do placówki, wystrzelił z broni i zażądał od kasjerki wydania pieniędzy. Wraz z łupem złodziej pobiegł w stronę zaparkowanego niedaleko samochodu.

Został jednak szybko złapany przez ochroniarzy banku i policję.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: