RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja udaremniła samobójstwo 16-latki

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Gdańska policja udaremniła samobójstwo szesnastoletniej dziewczyny. Policjanci z Pomorza dostali informacje od swoich kolegów z małopolskiej Bochni. Jak udało się ustalić, nastolatka o swoich planach rozmawiała przez internetowy komunikator.

Do rozmów postanowiono wciągnąć psychologa, który pomógł ustalić miejsce zamieszkania dziewczyny. Policjanci, weszli do mieszkania w ostatniej chwili - znaleźli przy łóżku szesnastolatki dużą ilość leków psychotropowych, które zamierzała połknąć.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: