RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja udaremniła bitwę między szkołami

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

18 uczniów z dwóch gimnazjów w Rybniku zostało zatrzymanych przez policję. Gimnazjaliści zamierzali stoczyć krwawą bitwę, której powodem były waśnie pomiędzy szkołami. W porę zapobiegła temu policja.

Na widok podjeżdżających radiowozów grupy napastników rozbiegły się po okolicy. Kilkunastu najbardziej agresywnych uczniów trafiło na komisariat. Przy zatrzymanych gimnazjalistach policjanci znaleźli między innymi drewniane pałki. O wszystkim zostali powiadomieni rodzice. Sprawa trafiła do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Rybniku.

Źródło: RMF24-Internet RMF
Dalsza część artykułu pod materiałem video: