RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja przejęła ponad 10 kg amfetaminy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

10,5 kilogramów amfetaminy przechwycili śląscy policjanci. To największa - jak dotąd – w historii jednorazowo przejęta partia narkotyków na Śląsku. Trójkę handlarzy złapano na jednym z postojów taksówek, kiedy przeładowywali worki z narkotykami.

Przeładowali z samochodu do samochodu worek z korą ogrodniczą. Policjanci wkroczyli w tym momencie, zatrzymali te osoby i stwierdzili, że w worku z korą znajdują się narkotyki - powiedział radiu RMF Andrzej Gąska – rzecznik śląskiej policji.

Z ponad 10 kilogramów narkotyków dealerzy mogli przygotować 150 tys. porcji. Policjanci ustalili, że amfetamina miała trafić do handlarzy w wypoczynkowych miejscowościach na południu Polski.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: