RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja bada przyczyny wypadku w Tarnowskich Górach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja ustala przyczyny zderzenia autobusu miejskiego z minibusem w Tarnowskich Górach w województwie śląskim. Do wypadku w nocy z soboty na niedzielę. Do szpitala trafiło kilkanaście osób. Siedem nadal tam jest. Trzy w stanie ciężkim.

Według wstępnych ustaleń bus jadący od strony Gliwic zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z autobusem jadącym do centrum Tarnowskich Gór. Wiadomo, że kierowca autobusu był trzeźwy. Od kierowcy minibusa, który jest w cięższym stanie, pobrano krew do badań.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: