RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polecą do Nowego Jorku, ale nie pechowym samolotem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Od rana przedstawiciele LOT-u kontaktują się z pasażerami, którzy wczoraj wylecieli z Warszawy do Nowego Jorku. Ich Boeing 767 zawrócił na Okęcie z powodu awarii autopilota. Pasażerowie zostaną umieszczeni na pokładzie różnych samolotów - między innymi maszyny lecącej z Rzeszowa.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: