RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polacy są grzeczni za kierownicą? Głosuj!

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

5 kwietnia to Dzień Grzeczności za Kierownicą. To święto wymyślone we Francji i mało popularne nad Wisłą. A jak to jest z grzecznością u polskich kierowców?

Mieszkańcy Torunia, z którymi o grzeczności za kółkiem rozmawiał nasz dziennikarz Paweł Balinowski przyznali, że wciąż bywa z tym różnie. Ostatnio to się poprawiło - stwierdziła jedna z pań. Trzeba szybciej wyjechać z domu, żeby się nie stresować potem na drodze. Powinniśmy się zachowywać tak, jakbyśmy chcieli, żeby w stosunku do nas się zachowywali - tłumaczyli inni. 

Źródło: RMF FM
Tagi: kierowcy drogi
Dalsza część artykułu pod materiałem video: