RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polacy handlowali kradzionymi biletami

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

2 osoby polskiego pochodzenia zostały zatrzymane przez niemiecką policję w Lipsku. Są one podejrzane o handel skradzionymi biletami na mecz Holandia – Serbia i Czarnogóra.

Policja nie podała żadnych szczegółów w związku z tą sprawą. Wiadomo tylko, że funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w chwili, gdy chcieli odsprzedać skradzione wejściówki na najważniejszy mecz trzeciego dnia mundialu między Holandią a Serbią i Czarnogórą.

Niemieccy policjanci zatrzymali także 46-letniego Amerykanina, który na dworcu w Lipsku usiłował sprzedać 17 fałszywych biletów na ten sam mecz.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: