RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pogotowie Ratunkowe woła o ratunek!!!

Publikacja: Środa, 5 marca (10:23) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilkudziesięciu pracowników lubelskiego pogotowia pikietuje pod budynkiem wojewódzkiej stacji pogotowia ratunkowego. Pielęgniarki, ratownicy medyczni i kierowcy domagają się podwyżek. Na ręce dyrektora złożyli pismo, jeśli ich postulaty nie zostaną spełnione zapowiadają strajk połączony z niewyjeżdżaniem do zdarzeń.

Tagi: pracownicy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: