RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podziemne eksplozje w centrum Filadelfii

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Seria potężnych podziemnych wybuchów wstrząsnęła kilkoma wieżowcami w Filadelfii, w Stanach Zjednoczonych. Eksplozje prawdopodobnie spowodowane były awarią sieci podziemnej instalacji elektrycznej. Do szpitala trafiła tylko jedna osoba.

Żaden z budynków nie został uszkodzony. Władze zdecydowały się jednak na ewakuację wszystkich osób z budynków w centrum miasta.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: