RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podpalono pięć banków w Atenach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Siedziby banków podpalono dziś w nocy za pomocą butli z gazem. Doszło do niewielkich eksplozji. Policja nie wie kto odpowiedzialny jest za ataki. W przeszłości podobne akcje przeprowadzali greccy anarchiści.

Butle umieszczono w plecakach postawionych przed bankomatami. Dwa oddziały zostały uszkodzone w znacznym stopniu, podczas gdy trzy kolejne ucierpiały niewiele.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: