RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podpalacz szaleje w Gdańsku

Publikacja: Piątek, 18 września (16:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Gdańska policja ściga podpalacza lub podpalaczy, którzy w ciągu ostatnich 8 miesięcy podpalili już ponad 20 samochodów i kilka barów. Policjanci zakładają 3 hipotezy : zastraszanie konkurencji, wyłudzanie odszkodowań i działanie osoby niezrównoważonej psychicznie. Wszystkie podpalenia odnotowano w sąsiadujących ze sobą dzielnicach : Przymorze, Zaspa i Wrzeszcz. Wszystkie samochody podpalono w ten sam sposób : materiał nasączony substancją łatwopalną położono na tylne koło lub wrzucono do środka samochodu.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: