RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podlasie: Drzewo powodem wypadku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie osoby zostały ranne w wypadku w miejscowości Grabówka na trasie Białystok - Bobrowniki, po tym jak przydrożne drzewo przewróciło się i przygniotło przejeżdżającego poloneza. Droga do przejścia granicznego z Białorusią jest już odblokowana.

Do wypadku doszło niedaleko Białegostoku. Nie wiadomo, dlaczego drzewo przewróciło się. Na Podlasiu jest niemal bezwietrznie. Strażacy przypuszczają że korzenie drzewa mogły zostać naruszone w czasie wcześniejszych wichur.

Poszkodowani po uwolnieniu z wraku trafili do szpitala.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: