RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podała PIN nieznajomemu – straciła 1,5 tys.

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

1,5 tysiąca złotych straciła mieszkanka Pabianic, która podała kod PIN do swojej karty bankomatowej oszustowi. Mężczyzna ukradł z jej skrzynki list z nową kartą, a potem zadzwonił i przedstawił się jako pracownik banku.

Kobieta podała nieznajomemu kod PIN. Wkrótce potem z jej konta zniknęło 1,5 tysiąca złotych. Policja szuka oszusta i jednocześnie przypomina, by nikomu nie podawać kodu PIN, a także by nie przechowywać w portfelu żadnych kartek z zapisanym numerem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: