RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

„Po kielichu” pełnił dyżur w szpitalu

Publikacja: Poniedziałek, 21 lipca (11:04) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 2 promile alkoholu miał lekarz, który pełnił dyżur w Poddębicach w Łódzkiem. Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnego medyka. Mężczyźnie za narażenie zdrowia i życia pacjentów grozi 5 lat więzienia.

Policjanci przyjechali w nocy do szpitala w Poddębicach, aby dowiedzieć się o stan zdrowia mężczyzny, który wcześniej uczestniczył w wypadku. Chcieli rozmawiać z lekarzem dyżurnym, ale ten unikał kontaktu z funkcjonariuszami.

Kiedy wreszcie policjantom udało się zobaczyć z lekarzem, poczuli od niego alkohol. Badanie wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: szpital

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: