RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Po co odśnieżać? Śnieg i tak stopnieje

Publikacja: Poniedziałek, 11 stycznia (06:21) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Burmistrz Bytomia Odrzańskiego w Lubuskiem od lat nie odśnieża ulic. <i>Po co wyrzucać pieniądze w błoto? Śnieg i tak stopnieje</i> - tłumaczy "Gazecie Wyborczej". W czterotysięcznym miasteczku od 18 lat rządzi Jacek Sauter. W wyborach dostaje ponad 90 proc. głosów.

Burmistrz uważa, że bez pługów jest bezpieczniej, co potwierdza statystyka wypadków z 3 stycznia. Ludzie wracali ze świąt, a nikt nie zginął. To dlatego, że jeździli maksymalnie 50 km na godzinę i uważali - twierdzi Sauter.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: śnieg

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: