Burmistrz uważa, że bez pługów jest bezpieczniej, co potwierdza statystyka wypadków z 3 stycznia. Ludzie wracali ze świąt, a nikt nie zginął. To dlatego, że jeździli maksymalnie 50 km na godzinę i uważali - twierdzi Sauter.
Po co odśnieżać? Śnieg i tak stopnieje
Burmistrz Bytomia Odrzańskiego w Lubuskiem od lat nie odśnieża ulic. <i>Po co wyrzucać pieniądze w błoto? Śnieg i tak stopnieje</i> - tłumaczy "Gazecie Wyborczej". W czterotysięcznym miasteczku od 18 lat rządzi Jacek Sauter. W wyborach dostaje ponad 90 proc. głosów.
Tagi:
śnieg