Czasu jest coraz mniej, bo koniec roku szkolnego za pasem. Strażnicy miejscy podkreślają, że mimo brzydkiej pogody każdego dnia spotykają już młodych nad wodą, w dodatku w miejscach, gdzie wchodzić do wody nie powinni.
Tłumaczymy, aby korzystać z kompielisk strzeżonych - mówi Monika Woźniak-Lewandowska ze straży miejskiej w Szczecinie. Dodaje, że strażnicy namawiają również nastolatków, by nie wbiegali nagle do wody po dłuższym odpoczynku na słońcu. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Pawła Żuchowskiego: