Dezynsekcja miała odbyć się pierwszego września. Niestety, nikt wtedy nie pojawił się - relacjonuje nasza słuchaczka. Na korytarzu klatki widziałam pluskwy i prusaki. Po prostu zasuwały po elewacji. Nie patrzyłam na nie długo, bo po prostu uciekłam - dodaje jej sąsiadka. Źródło problemów to jedno z mieszkań na pierwszym piętrze. Tam po prostu jest wylęgarnia. Te pluskwy są tam wszędzie - opisuje słuchaczka RMF FM.
Krótko po naszym telefonie do Urzędu Dzielnicy Praga Północ w sprawie pluskiew w mieszkaniach przy ulicy Łochowskiej w kamienicy odbyła się wyczekiwana przez mieszkańców dezynsekcja. Dziękujemy Radiu RMF FM za podpowiedź. Kamienica jest już oczyszczona, to dla nas dobra nauczka. Sprawdzimy stan prawny mieszkania kłopotliwego lokatora. Będziemy chcieli pomóc zarówno jemu, jak i lokatorom kamienicy - zapowiada w rozmowie z naszym dziennikarzem Beata Bielińska-Jacewicz, rzeczniczka Urzędu Dzielnicy Praga Północ.