Do pożaru samochodu osobowego doszło rano na A4, w pobliżu miejscowości Nogowczyce w woj. opolskim. Droga w tym miejscu była zablokowana przez ponad godzinę, i to w obu kierunkach.
Samochód zapalił się na autostradzie A4 w kierunku Katowic - powiedział w rozmowie z TVN24 mł. bryg. Piotr Zdziechowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich. Był cały w ogniu.
Jak zaznaczył, pojazdem jechały cztery osoby. Zdążyły opuścić pojazd jeszcze przed przyjazdem służb. Na miejsce wezwano cztery zastępy straży pożarnej.
Na szczęście, nie ma poszkodowanych.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(MKam)