RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Płock: Pacjentka zmarła po podaniu leku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

58-letnia pacjentka szpitala w Płocku zmarła po podaniu leku - dowiedział się reporter RMF FM.

Policjanci sprawdzają, czy lekarka, która zleciła zrobienie zastrzyku z pochodną penicyliny, wiedziała, że kobieta jest na nią uczulona. Brana jest pod uwagę również wersja, że sam lek był wadliwy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: